Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Новини

Шановні батьки! Новий навчальний рік розпочнеться 1 вересня. Основна вимога правил карантину - носіння захисних масок. Прошу забезпечити своїх дітей - наших учнів захисними масками (купити або пошити власноруч). Для учнів 1-4 класів необхідно мати дві маски в день, а для учнів 5-9 класів - 3 маски. Якщо маски багаторазові, потрібно їх випрати і випрасувати. Одноразові маски будуть утилізовані в кінці робочого дня. Подбаймо про здоров'я дітей і безпеку навчання у школі.

«Платіжна безпека: основні поради від Кіберполіції в рамках компанії»

22 листопада 2023 о 21:48 | Ушкало Н. Є. | немає коментарів

Проект MRIYA – це ініціатива з протидії російським окупантам в медіа-просторі, блокуванню ресурсів шахраїв та ресурсів, за допомогою яких здійснюється збут наркотичних речовин.

22 листопада 2023 о 21:41 | Ушкало Н. Є. | немає коментарів

З радістю запрошуємо Вас в престижний та передовий Харківський національний університет внутрішніх справ, який пропонує вступ на факультет № 4 для отримання вищої освіти за спеціальністю «Кібербезпека».

20 липня 2023 о 23:57 | Ушкало Н. Є. | немає коментарів

Шахрайські дії різноманітні настільки, наскільки різноманітні відносини між людьми. Вони є наслідком обороту товарів, використання онлайн сервісів або банківських карт. Тому кожна сфера привертає до себе зловмисників, які постійно винаходять нові способи розкрадання грошей.

23 червня 2023 о 17:33 | Ушкало Н. Є. | немає коментарів

У п’ятницю, 22 жовтня, до учнів Переволочнянського ЗЗСО І-ІІ ст. завітали працівники Боложинівського лісництва, яких по праву величають господарями і охоронцями лісу. Вони, безумовно, найкраще розуміють екологічні проблеми лісової галузі і відчувають душі дерев. Їхнє покликання: берегти і примножувати зелене вбрання землі.

22 жовтня 2021 о 10:43 | Ушкало Н. Є. | немає коментарів

Так у світі спорту називають гру у футбол. Ця командна гра формує у юних спортсменів почуття взаємовиручки і особистої відповідальності за результат гри, а отже робить їх сильнішими і здоровими.

19 жовтня 2021 о 10:41 | Ушкало Н. Є. | немає коментарів

Святкування Дня знань у Переволочнянському ЗЗСО І-ІІ ст. розпочалося зі Служби Божої, яку відслужив о. Степан Собків. Учні, вчителі і батьки учнів молилися за щасливий початок нового навчального року, за мир і Україну.
Цьогорічне шкільне свято осяяне урочистостями з нагоди 30- річчя незалежності України.

1 вересня 2021 о 10:36 | Ушкало Н. Є. | немає коментарів

Досягти мети у горах - це не тільки піднятися на верхівку, але спуститися вниз.

2 серпня 2021 о 10:34 | Ушкало Н. Є. | немає коментарів

125-річчя з дня народження Івана Тиктора

14 липня 2021 о 10:32 | Ушкало Н. Є. | немає коментарів

Файне місто Тернопіль!

25 червня 2021 о 10:31 | Ушкало Н. Є. | немає коментарів

Для жителів сіл і хуторів, прилеглих до лісу Переспа, вже стало традицією на другий день Зелених свят вшановувати пам’ять про героїв – повстанців.

22 червня 2021 о 10:28 | Ушкало Н. Є. | немає коментарів

Три насичені дні: гутірки, спортивні змаги, переправа, інтелектуальний змаганнях та теренова гра. І як результат хорошої співпраці наш гурток "Маки" зайняв ІІ місце у тереновому змазі. Додому повернулися втомлені, але щасливі.

13 червня 2021 о 10:27 | Ушкало Н. Є. | немає коментарів

Цікава поїздка в "Садибу єнота".Запам'ятається всім надовго

3 червня 2021 о 10:25 | Ушкало Н. Є. | немає коментарів

Уже давно стало шкільною традицією відзначати завершення навчального року Святом останнього дзвоника.

29 травня 2021 о 10:23 | Ушкало Н. Є. | немає коментарів

На святі Букварика, яке підготували учні початкових класів Переволочнянського ЗЗСО І-ІІ ст. усім було весело й цікаво. Радістю світилися обличчя першокласників, бо це свято - перші їхні учнівські жнива на шкільній ниві. Зі словами вдячності зверталися першачки до Букварика, згадуючи, як читали слова по складах, навчилися грамоти. Свої вміння демонстрували, декламуючи віршики, співали пісень.
Незабутнім залишиться це свято для першої вчительки наймолодших учнів нашої школи Зеліско О.Я., яка відкрила їм дорогу до знань, засіваючи в їхні серця зерна мудрості і добра.
Зеліско О.Я., вчителька початкових класів

27 травня 2021 о 10:21 | Ушкало Н. Є. | немає коментарів

Тиждень безпеки руху на дорогах був цікавим і повчальний. Учні початкових класів разом з вчителями Зеліско О. Я. і Габою М. Б. провели вікторину-змагання на кращого знавця Правил руху для пішоходів і велосипедистів. Переможцями стали Коваль О., Зеліско К., Козел В., Іваськів О., Рудко Н.

23 травня 2021 о 10:19 | Ушкало Н. Є. | немає коментарів

У зеленому царстві травня свято Вишиванки розцвіло розмаїття рукотворних візерунків і квітів. На вишиванках учителів та учнів сусідяться маки і волошки, кучеряться гілочки хмелю, в'ється хрещатий барвінок, щоб доля з долею зустрілася.

20 травня 2021 о 10:18 | Ушкало Н. Є. | немає коментарів

Заквітчаний вишневим і яблуневим цвітом, омитий болючими спогадами, День Примирення і Скорботи крокує маршем пам’яті і слави рідною Україною.

7 травня 2021 о 10:16 | Ушкало Н. Є. | немає коментарів

Педагоги та працівники Переволочнянська ЗЗСО долучилися до акції «Подаруй солдату свято». Разом із смаколиками, писанками, вітальними листівками від учнів у невеликий великодній кошик кожен вклав велику вдячність нашим захисникам за мирне небо і прохання-наказ: усім солдатам живими повернутися до отчого дому!!!

27 квітня 2021 о 10:12 | Ушкало Н. Є. | немає коментарів